Yüzükler
-
16-17 mm Rodyum Kaplama Zincir Halkaları, Mikro Döşeme Zinciri, SLM686
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 16-17 Ayarlanabilir Yüzük Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Taş Rengi: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
16 mm 24 ayar Parlak Altın Zincir Yüzük, Zincir Yüzük, Yüzük, MTE1338
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : Ayarlanabilir Yüzük Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
18 mm Rodyum Kaplamalı Kabuk Yüzükler, Ayarlanabilir Yüzük Ayarları, MLS572
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$3.60 - $36.00$3.60 - $36.00Mevcut fiyat $3.60| /Malzeme : Pirinç Boyut: 18mm Genişlik Boyutu : 6,5mm Renk : Rodyum - Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$3.60 - $36.00$3.60 - $36.00Mevcut fiyat $3.60| / -
16-17 mm 24 Ayar Parlak Altın Mikro Taşlı Yüzükler, Zarif Yüzükler, BRT862
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $4.00$3.80 - $19.00$3.80 - $19.00Mevcut fiyat $3.80| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16-17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Yeşil Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $4.00$3.80 - $19.00$3.80 - $19.00Mevcut fiyat $3.80| / -
17-18mm 24k Parlak Altın Balık Yüzük, İsteğe Bağlı Emaye Renkli Balık Yüzük, Ayarlanabilir Yüzük, Üst Üste Takılabilen Yüzükler, Balık Yüzük
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Emaye Rengi: İsteğe bağlı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| / -
16mm 24 ayar parlak altın göz halkası, cz zarif göz halkası, cz isteğe bağlı taş rengi nazar halkası,
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.80 - $48.00$4.80 - $48.00Mevcut fiyat $4.80| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 16-17mm Göz Boyutu: 6x10mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: İsteğe Bağlı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.80 - $48.00$4.80 - $48.00Mevcut fiyat $4.80| / -
18-19 mm Ham Pirinç Tel Halkaları, Ayarlanabilir Halka Ayarları, Etiket Halkası, BXB52-4
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut: 18-19mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
18 mm Ham Pirinç Tel Küre Yüzük, Açık Minimalist Yüzük, CHK64-8
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
19-20 mm Ham Pirinç Yılan Halkaları, Sarmal Halkalar, CHK227-3
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 13x58mm Genişlik: 4mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| / -
16 mm 24 Ayar Parlak Altın Kalp Yüzükler, Küp Yüzükler, Kırmızı Emaye Kalp, CHK109-1
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 16-17mm Kare Boyutu: 9mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
18-19 mm Ham Pirinç Dokulu Yüzük, Ayarlanabilir Yüzük Ayarları, SLM43
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 18-19mm - Ayarlanabilir Boyut Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
17-18 mm Ham Pirinç Bant Yüzük, Dokulu Pirinç Bileklik Yüzük, MTE488
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.70 - $27.00$2.70 - $27.00Mevcut fiyat $2.70| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 17-18mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.70 - $27.00$2.70 - $27.00Mevcut fiyat $2.70| / -
17-18 mm Ham Pirinç Zincir Halkası, Zincir Stili Halka, Pirinç Halkalar, HRN37
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 17-18mm - Ayarlanabilir Yüzük Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
17 mm Ham Pirinç Örgülü Yüzükler, Ayarlanabilir Örgülü İp Yüzük, SLM1063
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.60 - $16.00$1.60 - $16.00Mevcut fiyat $1.60| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : 17mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.60 - $16.00$1.60 - $16.00Mevcut fiyat $1.60| / -
16-17 mm 24 Ayar Parlak Altın Yıldız Yüzükler, Mikro Taşlı Zarif Yıldız Yüzük, SLM820
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| /Malzeme : Pirinç Boyut: 16-17mm Tel Kalınlığı: 2mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: Beyaz Miktarlar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| / -
16-17 mm 24 ayar Parlak Altın CZ Top Yüzük, Altın Açık Minimalist Yüzük, Mikro Döşeme Yüzükleri, Zarif Yüzükler, CZ Damla Yüzükler, Altın Yüzükler, CR63-1
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16-17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Renkli Taş: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
24 Ayar Parlak Altın Gülen Yüzüğü, Zarif Gülen Yüz Yüzüğü, İyi Şanslar Mutlu Yüz Yüzüğü, Ayarlanabilir Sırt Yüzüğü, Altın Gülen Yüzüğü, Gülümseme Arkadaşlık Yüzüğü, Doğum Günü Hediyesi, MTE1107
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Beden : 17-18 Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
16-17 mm Rodyum Kaplamalı Küp Yüzük, Geometrik Yüzük, Gümüş Yüzük, Modern Yüzük, T Çubuklu Açık Minimalist Yüzük, MTE209
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16-17mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| / -
16-17 mm Rodyum Kaplama Kalp Yüzük, Şişkin Kalp Şeklinde Yüzük, MLS860
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü: 16-17mm -Ayarlanabilir Halka Kalp Boyutu: 18mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| / -
24 Ayar Parlak Altın Kaplama Nazarlık Yüzüğü, Mikro Taşlı Göz Yüzüğü, Ayarlanabilir Yüzük, Zarif Yüzükler, Mavi Taşlı Yüzük, Altın Kaplama Yüzükler, MLS1098
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16-17mm Renk: 24 ayar parlak altın kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| / -
16-17 mm 24 Ayar Parlak Altın Bant Yüzük, Gösterişli Örgü Yüzük, XP526
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 16-17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| / -
17 mm Ham Pirinç Kabuk Halkaları, Ayarlanabilir Halka Ayarları, KDR138
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut: 16-17mm Kalınlık: 6mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
16-17 mm 24 ayar Parlak Altın Tırnak Yüzükleri, Altın Parmak Ucu Yüzükleri, SLM139
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $56.00$2.80 - $56.00Mevcut fiyat $2.80| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 16-17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $56.00$2.80 - $56.00Mevcut fiyat $2.80| / -
17 mm Ham Pirinç Halkalar, Büyük Yuvarlak Halkalar, Güneş Halkaları, Pirinç CHK542
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 17mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| / -
16-17 mm Rodyum Kaplama Çiçek Yüzükler, Gümüş Yaprak Yüzükler, CR157
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 16-17mm Ayarlanabilir Yüzük Renk : Rodyum Kaplama
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
16-17mm Ham Pirinç Yüzük Ayarı, Düz Bant Yüzük, Geniş LA7
Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $12.50$1.00 - $400.00$1.00 - $400.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 17mm - 21 Gauge Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $12.50$1.00 - $400.00$1.00 - $400.00Mevcut fiyat $1.00| / -
16-17 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzükler, Zarif Yüzükler, CZ Taşlı Yüzükler, SLM908
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16-17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Gök Mavisi Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
17 mm 24 ayar Parlak Altın Mikro Döşeme Kapalı Yüzükler, Zarif SLM520
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$5.50 - $55.00$5.50 - $55.00Mevcut fiyat $5.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Mavi Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$5.50 - $55.00$5.50 - $55.00Mevcut fiyat $5.50| / -
16-17 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzük, Narin Altın Yüzük, Çift Madeni Para Çubuk Yüzük, BRT889
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 16-17mm Ayarlanabilir Yüzük Genişlik: 1,2mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzükler, Beyaz Emaye Balık Yüzükler, SLM1035
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Beyaz, Mavi Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| / -
17 mm 24 ayar Parlak Altın Yüzük, Yılan Yüzük, Ayarlanabilir Altın BRT808
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$2.63 - $52.50$2.63 - $52.50Mevcut fiyat $2.63| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : Ayarlanabilir Yüzük Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : 1 Adet
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$2.63 - $52.50$2.63 - $52.50Mevcut fiyat $2.63| / -
18 mm Ham Pirinç Çiçek Yüzükleri, Ham Pirinç Yaprak Yüzük, Defne CHK380
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $150.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $150.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $112.50$2.25 - $112.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $150.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $150.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $112.50$2.25 - $112.50Mevcut fiyat $2.25| / -
16-17 mm Ham Pirinç Kalp Yüzükler, Pirinç Kalp Şeklinde, XP255
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.80 - $18.00$1.80 - $18.00Mevcut fiyat $1.80| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 16-17mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.80 - $18.00$1.80 - $18.00Mevcut fiyat $1.80| / -
17 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzükler, Daire Yüzükler, Gösterişli, Altın FRB72
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$4.00 - $80.00$4.00 - $80.00Mevcut fiyat $4.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 17mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$4.00 - $80.00$4.00 - $80.00Mevcut fiyat $4.00| / -
16 mm 24 Ayar Parlak Altın Üçlü Yüzük, CZ Turkuaz Taşlı Yüzükler, SLM912
Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $7.00$9.00 - $90.00$9.00 - $90.00Mevcut fiyat $9.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 16mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Beyaz, Turkuaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $7.00$9.00 - $90.00$9.00 - $90.00Mevcut fiyat $9.00| / -
17-18 mm Ham Pirinç Ok Halkaları, Ayarlanabilir Halka, Zarif LA31
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 17-18mm Ayarlanabilir Yüzük Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
17 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzükler, Mikro Döşeme Mavi Taş Yüzükler, SLM697
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Lacivert Miktarlar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| / -
18-19mm 24 ayar Parlak Altın, Deniz Kabuğu Yüzükler, Ayarlanabilir Yüzükler, SLM345
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 18-19mm Kabuk Boyutu : mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| / -
17 mm 24 ayar Parlak Altın Yüzük, Zincir Yüzük, Ayarlanabilir Altın MTE337
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.70 - $27.00$2.70 - $27.00Mevcut fiyat $2.70| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : Ayarlanabilir Yüzük Genişlik: 7mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.70 - $27.00$2.70 - $27.00Mevcut fiyat $2.70| / -
17-18 mm 24 ayar Parlak Altın Cıvata Halkaları, Altın Gök Gürültüsü Halkaları, SLM339
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| / -
17-18 mm 24 ayar Parlak Altın Yüzükler, Nazar Yüzükleri, Altın Güneş, Altın XP224
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $37.50$1.88 - $37.50Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : 17-18mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Mine Rengi: Beyaz, Lacivert Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $37.50$1.88 - $37.50Mevcut fiyat $1.88| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Göz Yüzük, Mikro Taşlı Yüzükler, SLM847
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : Ayarlanabilir Halka (17-18mm) Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Deniz Kabuğu Yüzükler, Açılır Deniz Kabuğu Yüzükler, SLM872
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| /Malzeme : Pirinç Boyut: 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$4.40 - $44.00$4.40 - $44.00Mevcut fiyat $4.40| / -
17-18 mm Ham Pirinç Tel Halkaları, Açık Çift Madeni Para Halkası, BXB433-1
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 17-18mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| / -
14 mm Ham Pirinç Kapalı Halkalar, Düz Halka Takılar, HLS41
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $5.63$0.38 - $5.63Mevcut fiyat $0.38| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14mm Kalınlık: 1mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $5.63$0.38 - $5.63Mevcut fiyat $0.38| / -
18-19 mm Rodyum Kaplamalı Bilye Yüzük, Üçlü Telli Açık Bilye Yüzük, CHK229-4
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18-19mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Güneş Yüzüğü, Gösterişli Güneş Patlaması Yüzükler, CHK60-5
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 17-18mm Güneş Boyutu: 23mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Miktarlar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$3.00 - $30.00$3.00 - $30.00Mevcut fiyat $3.00| / -
18-19 mm 24 Ayar Parlak Altın Top Yüzük, Gösterişli Yüzükler, Altın Kaplama Bulgular, BRT223
Orijinal Fiyat $5.10 - Orijinal Fiyat $50.96Orijinal Fiyat $5.10 - Orijinal Fiyat $50.96Orijinal Fiyat $5.10$4.58 - $45.86$4.58 - $45.86Mevcut fiyat $4.58| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.10 - Orijinal Fiyat $50.96Orijinal Fiyat $5.10 - Orijinal Fiyat $50.96Orijinal Fiyat $5.10$4.58 - $45.86$4.58 - $45.86Mevcut fiyat $4.58| /