Ham Pirinç Bulguları
-
Raw Brass Bezel Frame Pendant, Inner 12x16mm , Brass Pendant Setting, Oval Blank Bezel for Jewelry Making, DIY Jewelry Supply , Zrcn971
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| /Material = BrassInner Size = 12x16mmColor = Raw BrassQuantity = OptionalVersatile Jewelry Making SupplyThis blank brass bezel frame is suitable for...
Tüm ayrıntıları görüntüleOrijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Raw Brass Bezel Frame Pendant, Inner 13x14mm , Brass Pendant Setting, Oval Blank Bezel for Jewelry Making, DIY Jewelry Supply , Zrcn961
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| /Material = BrassInner Size = 13x14mmColor = Raw BrassQuantity = OptionalVersatile Jewelry Making SupplyThis blank brass bezel frame is suitable for...
Tüm ayrıntıları görüntüleOrijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Raw Brass Bezel Frame Pendant, Inner 15mm , Brass Pendant Setting, Oval Blank Bezel for Jewelry Making, DIY Jewelry Supply , Zrcn972
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| /Material = BrassInner Size = 15mmColor = Raw BrassQuantity = OptionalVersatile Jewelry Making SupplyThis blank brass bezel frame is suitable for je...
Tüm ayrıntıları görüntüleOrijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat$1.00 - $1,000.00$1.00 - $1,000.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Broş İğnesi Arkası, Rozet, Rozet Kolye Uçları - 5 mm, FNL94
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $5.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 12 mm Pin Arkası Boyutu: 5 mm Renk: Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $5.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| / -
Ham Pirinç Kelebek Takıları, Kelebek Kolye, Ham Pirinç, EYM28
Orijinal Fiyat $2.20 - Orijinal Fiyat $22.00Orijinal Fiyat $2.20 - Orijinal Fiyat $22.00Orijinal Fiyat $2.20$1.65 - $16.50$1.65 - $16.50Mevcut fiyat $1.65| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x14mm Renk : Ham Pirinç Miktar :
Orijinal Fiyat $2.20 - Orijinal Fiyat $22.00Orijinal Fiyat $2.20 - Orijinal Fiyat $22.00Orijinal Fiyat $2.20$1.65 - $16.50$1.65 - $16.50Mevcut fiyat $1.65| / -
Ham Pirinç Kabaşon Ayarları, İç Boyut 18x24 mm, Taç Kenarı Ayarları, Oval Çerçeve Ayarları, MTE1115
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme :Pirinç İç Ölçü : 18x24mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| / -
Ham Pirinç Kabaşon Ayarları, İç Boyut 25 mm, Taç Kenarı Ayarları, Yuvarlak Çerçeve Ayarları, MTE562
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme :Pirinç İç Boyut : 25mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| / -
Ham Pirinç Chevron Kolye, Damgalama Boş, 57x63mm AC17
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 57x63mm Kalınlık : 0,5mm Renk : Ham Pirinç Miktar : Seçenekten birini seçin
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
Ham Pirinç Chevron Kolye, Damgalama Boşluğu, Chevron Boşluğu, AC
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç İlk Chevron: 5x50mm İkinci Şevron: 8x50mm Son Chevron: 15x50mm Kalınlık : 1mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
Ham Pirinç Chevron Kolye, Damgalama Boşluğu, Chevron Boşluğu, SOM,
Orijinal Fiyat $4.50 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $4.50 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $4.50$3.38 - $33.75$3.38 - $33.75Mevcut fiyat $3.38| /Malzeme : Pirinç İlk Chevron: 5x50mm İkinci Chevron 8x50mm Son Chevron: 15x50m Kalınlık : 1mm Renk : Ham Pirinç Miktar :
Orijinal Fiyat $4.50 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $4.50 - Orijinal Fiyat $45.00Orijinal Fiyat $4.50$3.38 - $33.75$3.38 - $33.75Mevcut fiyat $3.38| / -
Ham Pirinç Chevron Kolye, Damgalama Boş, Yarım Ay, SOM111
Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $35.00Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $35.00Orijinal Fiyat $7.00$5.25 - $26.25$5.25 - $26.25Mevcut fiyat $5.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 8x16mm Kalınlık : 1mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $35.00Orijinal Fiyat $7.00 - Orijinal Fiyat $35.00Orijinal Fiyat $7.00$5.25 - $26.25$5.25 - $26.25Mevcut fiyat $5.25| / -
Ham Pirinç Daire Tılsımlar, Çok Delikli Tılsımlar, Yuvarlak Kolye, Ham Pirinç Tılsımlar, Ham Pirinç Yuvarlak Disk, AE85
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat$1.00 - $100.00$1.00 - $100.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 25mm İç boyut: 14mm Kalınlık : 0.80mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat$1.00 - $100.00$1.00 - $100.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kablo Kıvırma, Katlanabilir Kablo Uçları, İç Boyut 2,8 mm, CR1
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 2,8mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
Ham Pirinç Kablo Kıvırma, Katlanabilir Kablo Uçları, İç Boyut 5 mm, CR32
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç İç Boyut: 5mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
Ham Pirinç Kordon Kıvrımları, Katlanabilir Kordon Ucu Uçları, Uç Kıvrımları, CR7
Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $12.50$9.38 - $37.50$9.38 - $37.50Mevcut fiyat $9.38| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7x3mm İç Boyut: Yaklaşık 2,3 mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $12.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $12.50$9.38 - $37.50$9.38 - $37.50Mevcut fiyat $9.38| / -
Ham Pirinç Kablo Kıvrımları, Katlanabilir Kablo Ucu Uçları, İç Boyut 2 mm, CR9
Orijinal Fiyat $0.80 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $0.80 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $0.80$0.60 - $30.00$0.60 - $30.00Mevcut fiyat $0.60| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 2mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.80 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $0.80 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $0.80$0.60 - $30.00$0.60 - $30.00Mevcut fiyat $0.60| / -
Raw Brass Cowboy Boot Charm, Western Boot Pendant, Rustic Boot Charm for Jewelry Making , Zrcn949
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat$2.00 - $200.00$2.00 - $200.00Mevcut fiyat $2.00| /Material : BrassSize : 10x16mm Color : Raw Brass Quantity : Optional
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat$2.00 - $200.00$2.00 - $200.00Mevcut fiyat $2.00| / -
Ham Pirinç Hilal Kolye 14x45mm, Damgalama Boşluğu, KV, AC34
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $37.50$1.88 - $37.50Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14x45mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $37.50$1.88 - $37.50Mevcut fiyat $1.88| / -
Ham Pirinç Kıvrım Boncukları, 1 mm Bilyalı Zincir, Kıvrımlar, Bilye, CR44'e Uygun
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $18.75$3.75 - $18.75Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 13x4mm Uyumlu: 1mm Bilyalı Zincir Delik İç Boyutu: 1,2mm Renk: Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $18.75$3.75 - $18.75Mevcut fiyat $3.75| / -
Ham Pirinç Kıvrım Boncukları, 2 mm Bilyalı Zincir, Kıvrımlar, Bilye, CR13'e Uygun
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 2mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
Ham Pirinç Kıvrım Boncukları, İç Boyut 5 mm, Kıvrım Kapakları, RB, CR32
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : 5mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
Ham Pirinç Kıvrım Uçları, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, BRT21
Orijinal Fiyat $0.75 - Orijinal Fiyat $9.00Orijinal Fiyat $0.75$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.75 - Orijinal Fiyat $9.00Orijinal Fiyat $0.75$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kıvrım Uçları, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, CHK91-6
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kıvrımlı Uçlar, Kablo Uçları, 1,5 mm Bilyalı Zincir Ucu, Midye Boncuk Ucu, CR13
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut: 1,5 mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| / -
Ham Pirinç Kıvrımlı Uçlar, 1,5-2 mm'ye Uyar, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, ROSE377
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 1,5-2 mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kıvrımlı Uçlar, 1,5-2 mm'ye Uyar, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, ROSE377
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 1,5-2 mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kıvrımlı Uçlar, 1,5-2 mm'ye Uyar, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, ROSE377
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 1,5-2 mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Kıvrımlı Uçlar, 1,5-2 mm'ye Uyar, Kablo Uçları, Midye Kabuğu Boncuk Ucu, ROSE377
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut: 1,5-2 mm bilyalı zincire uyar Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Ham Pirinç Küp Boncuklar, 5 mm, Açık Kare Boncuklar, Küp SOM176
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $6.00$4.50 - $18.00$4.50 - $18.00Mevcut fiyat $4.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 5mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $6.00$4.50 - $18.00$4.50 - $18.00Mevcut fiyat $4.50| / -
Ham Pirinç Küp Uç Kapağı, Masif Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 5,5 mm, Kablo Borusu Uç Kapağı, Deri Kablo Uç Kapakları, NED8
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : mm Delik iç çapı : 5,5mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $115.00$11.50 - $115.00Mevcut fiyat $11.50| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $115.00$11.50 - $115.00Mevcut fiyat $11.50| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$14.40 - $144.00$14.40 - $144.00Mevcut fiyat $14.40| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $115.00$11.50 - $115.00Mevcut fiyat $11.50| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $115.00$11.50 - $115.00Mevcut fiyat $11.50| / -
22 mm Ham Pirinç Bilezik, Kakma Bilezik, Manşet Bilezik, Kanal Bilezik, TVF76
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $72.00$11.50 - $72.00Mevcut fiyat $11.50| /Malzeme : Pirinç Kanal Genişliği = 22mm İç Çap: 2 5/8" - 66mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20 - Orijinal Fiyat $16.20Orijinal Fiyat $16.20$11.50 - $72.00$11.50 - $72.00Mevcut fiyat $11.50| / -
Ham Pirinç Silindir Plaka Bulguları, (6x1mm) endüstriyel, KA87
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6x1mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
18 mm Ham Pirinç Kapalı Halka, Konnektörler, Daire Konnektör, Yönlü Halkalar, Daire Konnektörler, BRT113
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $1.50Orijinal Fiyat $1.50$1.90 - $19.00$1.90 - $19.00Mevcut fiyat $1.90| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18mm Kalınlık: 0,8mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $1.50Orijinal Fiyat $1.50$1.90 - $19.00$1.90 - $19.00Mevcut fiyat $1.90| / -
Ham Pirinç Damla Kolye, Mini Damla Takılar, Çerçeve Ayarları, 3 mm Taş İç Boyutu İçin, ROSE364
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40$1.80 - $18.00$1.80 - $18.00Mevcut fiyat $1.80| /Malzeme : Pirinç Delik İç Boyutu : 3mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40$1.80 - $18.00$1.80 - $18.00Mevcut fiyat $1.80| / -
Raw Brass Drop Pendant, Teardrop Charm Blank, Brass Drop Charm for Jewelry Making, DIY Jewelry Supply , Zrcn990
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $700.00Orijinal Fiyat$3.50 - $700.00$3.50 - $700.00Mevcut fiyat $3.50| /Material : BrassSize : 6x10mmLoop Inner Size : 1.1mmColor : Raw BrassQuantity : Optional These raw brass drop charms are suitable for necklaces, ea...
Tüm ayrıntıları görüntüleOrijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $700.00Orijinal Fiyat$3.50 - $700.00$3.50 - $700.00Mevcut fiyat $3.50| / -
Ham Pirinç Küpe Arkalıkları, Küpe Tıpaları, Kelebek CMR36
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $3.50$2.63 - $13.13$2.63 - $13.13Mevcut fiyat $2.63| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6x3mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $3.50$2.63 - $13.13$2.63 - $13.13Mevcut fiyat $2.63| / -
Ham Pirinç Küpe Arkalıkları, Küpe Tıpaları, Küpe Somunları, CMR35
Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $14.00Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $14.00Orijinal Fiyat $1.75$1.31 - $10.50$1.31 - $10.50Mevcut fiyat $1.31| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6x5mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $14.00Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $14.00Orijinal Fiyat $1.75$1.31 - $10.50$1.31 - $10.50Mevcut fiyat $1.31| / -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 1,3 mm, 1,2 mm Bilyalı Zincire Uygun, CR15
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $9.38$1.88 - $9.38Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu : 1,3mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $12.50Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $9.38$1.88 - $9.38Mevcut fiyat $1.88| / -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 1,7 mm, 1,5 mm Bilyalı Zincire Uygun, CR17
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu : 1,7mm Renk : Ham Pirinç
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 1,8 mm, Kablo Ucu Kıvrımlı Uç, CR17
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu : 1,8mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 2 mm Uç Kapağı, Kablo Ucu, SLM696
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00$1.00 - $5.00$1.00 - $5.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : İsteğe bağlı Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00$1.00 - $5.00$1.00 - $5.00Mevcut fiyat $1.00| /Tükendi -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 3,5 mm, Boncuk Uç Kapakları, Deri Kordon Uçları, Zincir Tokaları, Püskül Kapakları, Ham Pirinç Parçalar, SLM730
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| /Malzeme : Pirinç Boyut: 4,5x9mm Delik Boyutu : 2,8mm İç Boyut : 3,5 mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$2.80 - $28.00$2.80 - $28.00Mevcut fiyat $2.80| / -
Ham Pirinç Uç Kapağı, İç Boyut 4 mm, Deri Kablo Uçları, Masif Uç Kapakları, BRT785
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 4mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /