Gümüş ve Gül Takılar
-
10 mm Gümüş Kaplama Kapalı Yüzük, Yüzük Takıları, Yüzük Ara Boncukları, XP3
Orijinal Fiyat $1.81 - Orijinal Fiyat $36.19Orijinal Fiyat $1.81 - Orijinal Fiyat $36.19Orijinal Fiyat $1.81$1.63 - $32.57$1.63 - $32.57Mevcut fiyat $1.63| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10mm Kalınlık: 1mm Renk : Rodyum/Gümüş Renk Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.81 - Orijinal Fiyat $36.19Orijinal Fiyat $1.81 - Orijinal Fiyat $36.19Orijinal Fiyat $1.81$1.63 - $32.57$1.63 - $32.57Mevcut fiyat $1.63| / -
4x14 mm 24 Ayar Parlak Altın Kovboy Tılsımı, Kovboy Çizmesi Boncukları, Western Kovboy Kolyesi, XP391
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 4x14mm Renk : 24K Parlak Altın Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| / -
17x18 mm Rodyum Kaplama Boynuz Kolye, Hilal Ay Kolye, BRT610
Orijinal Fiyat $1.45 - Orijinal Fiyat $14.54Orijinal Fiyat $1.45 - Orijinal Fiyat $14.54Orijinal Fiyat $1.45$1.31 - $13.08$1.31 - $13.08Mevcut fiyat $1.31| /Malzeme : Pirinç Boyut : 17x18mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.45 - Orijinal Fiyat $14.54Orijinal Fiyat $1.45 - Orijinal Fiyat $14.54Orijinal Fiyat $1.45$1.31 - $13.08$1.31 - $13.08Mevcut fiyat $1.31| / -
10 mm Gümüş Kaplama Kapalı Yüzük, Yüzük Takıları, Yüzük Ara Boncukları, CR175
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $45.00$2.25 - $45.00Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10mm Genişlik: 5mm Renk : Rodyum/Gümüş Renk Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $45.00$2.25 - $45.00Mevcut fiyat $2.25| / -
20x22mm Rodyum Kaplama Kalp Kilit Takıları, Kalp Madalyonu, Kalp Kilit, BXB437-7 )
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $6.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 20x22mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $6.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| / -
4x12 mm Rodyum Kaplama Dikdörtgen Boş, Düz Çubuk Kolye, İsimlik Çubuğu, BXB437-1
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 4x12mm Kalınlık : 1,9mm Renk : Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
5 mm Rodyum Kaplamalı Küp Charmlar, Açık Küp Charmlar, 3D Küp Boncuklar, CR190
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 5x5mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
18x10mm Gümüş Kaplama Açık Piramit Boncuklar, 3D Prizma Boncuklar, Piramit Kolye Ucu, BRT643
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18x10mm Renk : Gümüş Kaplama - Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| / -
18x20 mm Rodyum Kaplama Boynuz Charms, Ay Kolye, Hilal Ay Charm, CR161
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18x20mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
10,5 mm 24 ayar Parlak Altın veya Rodyum Kovboy Şapkası Takıları, Batı Kovboy Şapkası Boncukları
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10,5mm Renk : İsteğe bağlı Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| / -
24 mm Antik Gümüş Buda Tılsımı, Buda Madalyon Kolye, CR88
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 24mm Renk : Antik Gümüş Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| / -
10 mm Rodyum Kaplamalı Küre Boncuklar, İçi Boş Küre Ara Boncuklar, BXB432-5
Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60$0.45 - $11.25$0.45 - $11.25Mevcut fiyat $0.45| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60$0.45 - $11.25$0.45 - $11.25Mevcut fiyat $0.45| / -
12 mm Rodyum Kaplamalı Madeni Para Takıları, İki Delikli Disk Bağlantı Boncukları, BXB433-4
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12mm Kalınlık : 0,8mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| / -
14 mm Rodyum Kaplamalı Küre Boncuklar, İçi Boş Küre Ara Boncuklar, AG30
Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60$0.45 - $11.25$0.45 - $11.25Mevcut fiyat $0.45| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.60$0.45 - $11.25$0.45 - $11.25Mevcut fiyat $0.45| / -
14x15 mm Rodyum Kaplama Kalp, Mikro Taşlı Kalp Takıları, Kalp Takıları, Zirkon Taşlı Kalp Takıları, Kübik Zirkonya Kolye, SLM803
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat $4.00$2.80 - $140.00$2.80 - $140.00Mevcut fiyat $2.80| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14x15mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Taş Rengi: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $200.00Orijinal Fiyat $4.00$2.80 - $140.00$2.80 - $140.00Mevcut fiyat $2.80| / -
19x31mm Antik Gümüş Yarım Daire Kolye, Yarım Ay Kolye, Çok Delikli Kolye Ucu, EST177
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $45.00$2.25 - $45.00Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 19x31mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $45.00$2.25 - $45.00Mevcut fiyat $2.25| / -
6 mm Antik Gümüş Madeni Para Boncukları, Yuvarlak Damgalı Boş Takılar, ETS121
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6mm Kalınlık : 0,8mm - 20 Gauge Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
15 mm Antik Gümüş Lotus Tılsımları, Yaşam Çiçeği Kolye Ucu, Lotus Boncukları, KA136
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 15mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
24x43mm Antik Gümüş Yarım Daire, Yarım Ay Takılar, Küpe Setleri, KA137
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 24x43mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
14 mm Antik Gümüş Petek Charm, Altıgen Taslak Charmlar, KA102
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $11.25$0.38 - $11.25Mevcut fiyat $0.38| /Malzeme : Alaşım Boyut : 14x14mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Gül Altın Kaplama
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $11.25$0.38 - $11.25Mevcut fiyat $0.38| / -
10x20mm Antik Gümüş Kare Takılar, Dikdörtgen Kolye, Anahat Kolye, KA113
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $5.00Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $5.00Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $3.75$0.38 - $3.75Mevcut fiyat $0.38| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x20mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $5.00Orijinal Fiyat $0.50 - Orijinal Fiyat $5.00Orijinal Fiyat $0.50$0.38 - $3.75$0.38 - $3.75Mevcut fiyat $0.38| / -
25 mm Rodyum Kaplamalı Kare Konnektör, Kapalı Kare Bağlantı, MTE295-2
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.60$2.16 - $21.60Mevcut fiyat $2.16| /Malzeme : Pirinç Boyut : 25x25mm Renk: Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $24.00Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.60$2.16 - $21.60Mevcut fiyat $2.16| / -
7x4mm Rodyum Kaplamalı Madeni Para Boncukları, Düz Yuvarlak Kayar Boncuklar, CR195
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7mm Kalınlık: 4mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Gümüş Kaplama - Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| / -
14 mm Antik Gümüş Deniz Yıldızı Boncukları, Deniz Yıldızı Takıları, Deniz Hayvanları, ETS111
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14mm Renk : Antik Gümüş Miktar : Seçenek
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
10x12 mm Antik Gümüş Deniz Kabuğu Tılsımı, Deniz Kabuğu Boncukları, Deniz Hayvanları, ETS38
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x12mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| / -
6 mm Rodyum Kaplamalı Madeni Para Takıları, Damgalama Disk Boncukları, BXB6-7
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6mm Kalınlık : 1mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $22.50$1.13 - $22.50Mevcut fiyat $1.13| / -
20x24 mm Rodyum Kaplamalı Çizme Takıları, Kovboy Çizmeleri Takıları, BXB307-6
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 20x24mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
6 mm Rodyum Kaplamalı Madeni Para Takıları, Damgalama Disk Boncukları, BXB307-3
Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $1.75$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6mm Kalınlık : 1mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $1.75 - Orijinal Fiyat $17.50Orijinal Fiyat $1.75$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| / -
9,5 mm Rodyum Kaplamalı Çiçek Takıları, Sevimli Çiçek Madeni Boncukları, BXB387-4
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 9,5mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
7 mm Rodyum Sıkıştırma Halkaları, Kolye Ucu Halkaları, Charm Sıkıştırma Halkası, MTE541
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $48.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $48.00Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $43.20$2.16 - $43.20Mevcut fiyat $2.16| /Malzeme : Pirinç İç Boyut : 8mm Renk : Gümüş Kaplama - Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $48.00Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $48.00Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $43.20$2.16 - $43.20Mevcut fiyat $2.16| / -
6 mm Rodyum Kaplamalı Kauçuk Tıpa, Gümüş Tıpalar, CHK65-3
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut: 6mm İç Boyut: 2mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
10x11mm Rodyum Kaplama Kalp Charms, Kabarık Kalp Boncukları, CHK65-2
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x11mm Renk : Rodyum / Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $1.50$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Rodyum Kaplamalı Uç Kapağı, Gümüş Konik Püsküllü Kapaklar, Uzun Uç Kapakları, CHK508-7
Orijinal Fiyat $6.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $6.00Orijinal Fiyat $6.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Uzunluk : mm İç Boyut: 5,8mm Delik İç Boyutu: 2,8mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $6.00Orijinal Fiyat $6.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
Gül Altın Kaplama Zincir Kıvrımı, Kablo Zincir Kıvrımları, 0,8 mm'ye Uygun, MTE1450
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $9.00$2.25 - $9.00Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut: 0,8 mm'ye uyar Renk : Gül Altın Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $9.00$2.25 - $9.00Mevcut fiyat $2.25| / -
15x17 mm Rodyum Kaplama Kalp Kolye, Gümüş Anahatlı Kalp Tılsımı, CHK429-7
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 15x17mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
14x27mm Rodyum Kaplama Güneş Kolye, Kare Güneş Kolye, CHK413-3
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14x27mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
6x13 mm Rodyum Kaplamalı Oval Bağlantı Tılsımı, Bağlantı Tılsımları, CHK158-2
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $3.00$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6x13mm Renk : Gümüş Kaplama - Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $3.00$1.00 - $10.00$1.00 - $10.00Mevcut fiyat $1.00| / -
23x25 mm Rodyum Kaplama Kalp Disk, Kalp Kolye Damgalama Boşluğu, BRT676
Orijinal Fiyat $6.07 - Orijinal Fiyat $60.72Orijinal Fiyat $6.07 - Orijinal Fiyat $60.72Orijinal Fiyat $6.07$5.46 - $54.64$5.46 - $54.64Mevcut fiyat $5.46| /Malzeme : Pirinç Boyut : 23x25mm Kalınlık : 2,4mm Renk : Gümüş Kaplama - Rodyum Kaplama Miktar : Miktar
Orijinal Fiyat $6.07 - Orijinal Fiyat $60.72Orijinal Fiyat $6.07 - Orijinal Fiyat $60.72Orijinal Fiyat $6.07$5.46 - $54.64$5.46 - $54.64Mevcut fiyat $5.46| / -
10x17mm Rodyum Kaplamalı Oval Küpeler, Gümüş Oval Kulplu Arka Küpeler, CHK103-5
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $5.63$1.13 - $5.63Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Kulak Pimi Malzemesi: Pirinç Boyut : 10x17mm Renk: Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $7.50Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $5.63$1.13 - $5.63Mevcut fiyat $1.13| / -
14x43mm Antik Gümüş Kaplama Tüy Kolye, Tüy Takıları, CLO11
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14x43mm Renk : Antik Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
10 mm Rodyum Kaplamalı Küp Charms, Katı Dikdörtgen Ara Boncuklar, BRT176
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.58$2.16 - $21.58Mevcut fiyat $2.16| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x10mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.58$2.16 - $21.58Mevcut fiyat $2.16| / -
27 mm Rodyum Kaplamalı Kabarık Yıldız Kolye, Büyük Filigran Yıldız Kolye, SLM168-2
Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00$7.00 - $70.00$7.00 - $70.00Mevcut fiyat $7.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 27mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00$7.00 - $70.00$7.00 - $70.00Mevcut fiyat $7.00| / -
20 mm Rodyum Kaplama Kalp Madalyon Kolye, Kalp Kolye Madalyonu, MTE672
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 20mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
21x27mm Rodyum Kaplama Kalp Kolye, Gümüş Anahatlı Kalp Tılsımı, MTE835
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $16.20$3.24 - $16.20Mevcut fiyat $3.24| /Malzeme : Pirinç Boyut : 21x27mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $16.20$3.24 - $16.20Mevcut fiyat $3.24| / -
12x15 mm Gümüş Kaplama Kuzey Yıldızı Tılsımları, Kuzey Yıldızı Bağlantı Boncukları, SLM309
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x15mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.00 - $20.00$1.00 - $20.00Mevcut fiyat $1.00| / -
20x28mm Rodyum Kaplama Ay Kolye, Yarım Ay Kolye, SLM376
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut: 20x28mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
17x29mm Rodyum Kaplama Bulut Kolye, Bulut Takıları, Zarif Bulut Kolye, Bulut Bağlantısı, Gümüş Bulut Takıları, Rodyum Bulguları, CR107-3
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 17x29mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
12x21 mm Rodyum Kaplama Aşk Kolyesi, Aşk Tarot Kolyesi, Zarif Sevgililer Günü Kolyesi, Aşk Takıları, Aşk Kolyesi, CR118-2
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $37.50Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $37.50Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $28.13$1.13 - $28.13Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x21mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $37.50Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $37.50Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $28.13$1.13 - $28.13Mevcut fiyat $1.13| /