Yeni Ürünler
-
11x21 mm 24 Ayar Parlak Altın Bağlantı Zinciri, El Yapımı LLC, CHK603-1
Orijinal Fiyat $100.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat $100.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat $100.00$90.00 - $900.00$90.00 - $900.00Mevcut fiyat $90.00| /Malzeme : Pirinç Bağlantı Boyutu: 11x21mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Uzunluk : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $100.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat $100.00 - Orijinal Fiyat $1,000.00Orijinal Fiyat $100.00$90.00 - $900.00$90.00 - $900.00Mevcut fiyat $90.00| / -
Parlak Altın Kare Bağlantı Parçası, Kare Bağlantı Parçası, Kapalı Kare Yüzük, Kare Çerçeve Tılsımı, Altın Kaplama Bağlantı Parçası Tılsımı BRT298
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat$2.50 - $10.00$2.50 - $10.00Mevcut fiyat $2.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 25x25mm Kalınlık : 1 mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat$2.50 - $10.00$2.50 - $10.00Mevcut fiyat $2.50| / -
18'' 24 Ayar Parlak Altın İnci Kolye, Hazır Kolye, Fuşya Emaye Yuvarlak Kolye Ucu, İnci Kolye Ucu, Zarif Kolye, BXB421-4
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18'' 45,5 cm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Fuşya İnci Rengi: Beyaz Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| / -
18'' 24 Ayar Parlak Altın İnci Kolye, Hazır Kolye, Mavi Emaye Yuvarlak Kolye Ucu, İnci Kolye Ucu, Zarif Kolye, BXB421-3
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 18'' 45,5 cm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Mine Rengi: Mavi İnci Rengi: Beyaz Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Gösterişli Yüzük, Düzensiz Şekilli Manşet Yüzükleri, BRT159
Orijinal Fiyat $6.65 - Orijinal Fiyat $66.55Orijinal Fiyat $6.65 - Orijinal Fiyat $66.55Orijinal Fiyat $6.65$5.98 - $59.89$5.98 - $59.89Mevcut fiyat $5.98| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 17-18mm Genişlik: 12mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.65 - Orijinal Fiyat $66.55Orijinal Fiyat $6.65 - Orijinal Fiyat $66.55Orijinal Fiyat $6.65$5.98 - $59.89$5.98 - $59.89Mevcut fiyat $5.98| / -
21 mm Rodyum Kaplamalı Balık Kancası Tokaları, Balık Kancası Kapatma, BRT75
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $32.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $32.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $24.00$1.50 - $24.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 21mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $32.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $32.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $24.00$1.50 - $24.00Mevcut fiyat $1.50| / -
17-18 mm Ham Pirinç Yüzükler, Statement Shell Yüzük, Ham Pirinç Parçalar, BRT389
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 17-18mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
5x25mm 24 Ayar Parlak Altın İsimlik Çubuğu, Dikdörtgen Dikey Çubuk Tılsımı, BRT345
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 5x25mm Kalınlık: 0,8mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
10 mm Rodyum Kaplamalı Küp Charms, Katı Dikdörtgen Ara Boncuklar, BRT176
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.58$2.16 - $21.58Mevcut fiyat $2.16| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x10mm Delik İç Boyutu : 2mm Renk : Rodyum/Gümüş Kaplama
Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40 - Orijinal Fiyat $23.98Orijinal Fiyat $2.40$2.16 - $21.58$2.16 - $21.58Mevcut fiyat $2.16| / -
10x11 mm Ham Pirinç Çubuk Charm, Kalın Yuvarlak Ara Parçalar, Pirinç Parçalar, CHK22
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x11mm Delik İç Boyutu: 3mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
12x25 mm Ham Pirinç Çubuk Tılsımı, Kalın Yuvarlak Ara Parçalar, Pirinç Parçalar, ALS14
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x25mm Delik İç Boyutu: 3mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $7.50$0.75 - $7.50Mevcut fiyat $0.75| / -
8 mm 24 Ayar Parlak Altın Mine Kalp Charm, Mikro Döşeme Kalp Boncukları, SLM305
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.40 - $24.00$2.40 - $24.00Mevcut fiyat $2.40| /Malzeme : Pirinç Boyut : 8mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Beyaz Mine Rengi: Açık Pembe Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.40 - $24.00$2.40 - $24.00Mevcut fiyat $2.40| / -
16-17 mm Ham Pirinç Bant Yüzük, Statement Geniş Doğrusal Yüzük, SLM156
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.20 - $22.00$2.20 - $22.00Mevcut fiyat $2.20| /Malzeme : Pirinç Delik Boyutu: 16-17mm Genişlik: 12mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$2.20 - $22.00$2.20 - $22.00Mevcut fiyat $2.20| / -
5 mm 24 Ayar Parlak Altın Küpe, Minimalist Nokta Küpe, ROSE269
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Küpe Direği: Pirinç Boyut : 5mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $30.00$1.50 - $30.00Mevcut fiyat $1.50| / -
7x10mm 24 ayar Parlak Altın Nazar Boncuğu, Mikro Döşeme Mavi Taş Nazar Boncuğu, XP128
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.90 - $19.00$1.90 - $19.00Mevcut fiyat $1.90| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7x10mm Renk : Altın Kaplama Taş Rengi: Lacivert, Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.90 - $19.00$1.90 - $19.00Mevcut fiyat $1.90| / -
19x42 mm Ham Pirinç Damla Küpeler, Deniz Kabuğu Damla Küpeler, SLM293-3
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$5.00 - $100.00$5.00 - $100.00Mevcut fiyat $5.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 19x42mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.50 - Orijinal Fiyat $70.00Orijinal Fiyat $3.50$5.00 - $100.00$5.00 - $100.00Mevcut fiyat $5.00| / -
15x21mm 24 Ayar Parlak Altın Örümcek Ağı Tılsımı, Mine Örümcek Ağı Kolye Ucu, HRN1
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 15x21mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Emaye Rengi: İsteğe bağlı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
20 mm 24 ayar Parlak Altın Ay Küpeler, Altın Ay Küpeler, HRN28
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $22.50$1.88 - $22.50Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 20mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Kulak Çivisi: Paslanmaz Çelik Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $22.50$1.88 - $22.50Mevcut fiyat $1.88| / -
15x17mm 24 ayar Parlak Altın Nazar Boncuğu, Beyaz Mine Nazar Boncuğu Bileklik Boncukları, HRN29-3
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 15x17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
12x17mm Ham Pirinç Haç Kolye, Küçük Haç Madalyon, MTE390
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x22mm Renk : Ham Pirinç Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.50$1.13 - $11.25$1.13 - $11.25Mevcut fiyat $1.13| / -
16x20mm Ham Pirinç Nazar Madalyonu, Göz Kolye Ucu, MTE254
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16x20mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $1.00$0.75 - $15.00$0.75 - $15.00Mevcut fiyat $0.75| / -
21x27mm Rodyum Kaplama Kalp Kolye, Gümüş Anahatlı Kalp Tılsımı, MTE835
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $16.20$3.24 - $16.20Mevcut fiyat $3.24| /Malzeme : Pirinç Boyut : 21x27mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $18.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $16.20$3.24 - $16.20Mevcut fiyat $3.24| / -
13 mm 24 Ayar Parlak Altın Güneş Boncukları, Mikro Döşeme Beyaz Taşlı Göz Takıları, MTE133
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| /Malzeme : Pirinç Boyut : 13mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Taş Rengi: Beyaz Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$1.88 - $18.75$1.88 - $18.75Mevcut fiyat $1.88| / -
10x18mm 24 Ayar Parlak Altın Aşk Takıları, Mini Anahtar Kilit Kolye, MTE558
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 10x18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $3.00$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
6,5x10mm Ham Pirinç Patates Aralayıcı Boncuklar, Düzensiz Şekilli Boncuklar, MTE662
Orijinal Fiyat $1.20 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $1.20$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 6,5x10mm Delik Boyutu: 1mm Renk : Ham Pirinç Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.20 - Orijinal Fiyat $12.00Orijinal Fiyat $1.20$2.50 - $25.00$2.50 - $25.00Mevcut fiyat $2.50| / -
12x14mm 24 Ayar Parlak Altın Gülen Yüzlü Takılar, CZ Turkuaz Gülen Yüzlü Boncuklar, MTE1129
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x14mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: Turkuaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
24 Ayar Parlak Altın Kulak Manşetleri, Delinmemiş Kulak Manşeti, Altın Kemik Küpeler, MTE596
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $36.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $36.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $32.40$3.24 - $32.40Mevcut fiyat $3.24| /Malzeme : Pirinç Genişlik: 3mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $36.00Orijinal Fiyat $3.60 - Orijinal Fiyat $36.00Orijinal Fiyat $3.60$3.24 - $32.40$3.24 - $32.40Mevcut fiyat $3.24| / -
14 mm Rodyum Kaplamalı Kapalı Yüzük, Yuvarlak Gümüş Halka Takılar, SLM1057
Orijinal Fiyat $1.80 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.80 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.80$1.20 - $10.00$1.20 - $10.00Mevcut fiyat $1.20| /Malzeme : Pirinç Boyut : 14mm Kalınlık : 2mm Renk : Gümüş Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $1.80 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.80 - Orijinal Fiyat $15.00Orijinal Fiyat $1.80$1.20 - $10.00$1.20 - $10.00Mevcut fiyat $1.20| / -
24 Ayar Parlak Altın Barbie Kolye, Altın Barbie Kolye Ucu, SLM839
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $7.50$6.00 - $7.50Mevcut fiyat $6.00| /Malzeme : Pirinç Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Uzunluk : İsteğe bağlı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $10.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $7.50$6.00 - $7.50Mevcut fiyat $6.00| / -
12x17mm 24 Ayar Parlak Altın Haç Kolye, Altın Haç Madalyon, SLM752
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x17mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $4.00 - Orijinal Fiyat $40.00Orijinal Fiyat $4.00$4.00 - $40.00$4.00 - $40.00Mevcut fiyat $4.00| / -
58 mm Rodyum Kaplama Halka Küpeler, Büyük Gümüş Halka Küpeler, Yarım Ay Halka Küpeler, Çift Damla Küpeler, Gümüş Kaplama Küpeler, CHK597-1
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$4.50 - $45.00$4.50 - $45.00Mevcut fiyat $4.50| /Malzeme : Pirinç Boyut: 58mm Renk : Rodyum Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00 - Orijinal Fiyat $60.00Orijinal Fiyat $6.00$4.50 - $45.00$4.50 - $45.00Mevcut fiyat $4.50| / -
7" 24 Ayar Parlak Altın Küba Bağlantı Bileziği, CZ Bilezikler, Zincir Bağlantı, Hazır Bilezikler, Kübik Zirkon, Altın Kaplama Bilezikler, ROSE552-3
Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00$50.00 - $500.00$50.00 - $500.00Mevcut fiyat $50.00| /Malzeme : Pirinç Uzunluk: 7 inç '' 18 cm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Renkli Taş : Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00$50.00 - $500.00$50.00 - $500.00Mevcut fiyat $50.00| / -
7" Rodyum Kaplamalı Küba Bağlantılı Bilezik, CZ Bilezikler, Zincir Bağlantılı Zincir, Hazır Bilezikler, Kübik Zirkon, Gümüş Kaplamalı Bilezik, ROSE552-2
Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00$13.50 - $135.00$13.50 - $135.00Mevcut fiyat $13.50| /Malzeme : Pirinç Uzunluk: 7 inç '' 18 cm Renk : Rodyum Kaplama Renkli Taş : Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00 - Orijinal Fiyat $180.00Orijinal Fiyat $18.00$13.50 - $135.00$13.50 - $135.00Mevcut fiyat $13.50| / -
60 mm 24 ayar parlak altın zincir küpeler, kablo zincir sarkıt küpeler, boynuz küpeler, altın el yapımı küpeler, altın kaplama küpeler, ROSE158-1
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| /Malzeme : Pirinç Boyut : 60mm Boynuz Boyutu: 7x9mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$3.75 - $37.50$3.75 - $37.50Mevcut fiyat $3.75| / -
17-18 mm 24 ayar Parlak Altın Nazarlık Yüzükler, Kırmızı Mine Nazarlık, MLS111-2
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Kırmızı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$3.50 - $35.00$3.50 - $35.00Mevcut fiyat $3.50| / -
21 mm 24 ayar Parlak Altın Balkabağı Tılsımı, Mor Mine Balkabağı Tılsımı, MLS393-3
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 21mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Mor Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
21 mm 24 ayar Parlak Altın Balkabağı Tılsımı, Beyaz Emaye Balkabağı Tılsımı, MLS393-1
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 21mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: İnci Beyazı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| / -
17'' 24 Ayar Parlak Altın CZ Kolye, CZ Karışık Taşlı Önlük Kolye, KDR129-1
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $80.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $80.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| /Malzeme : Pirinç Kolye Uzunluğu: 17'' +2'' uzatma - 48cm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: Karışık Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $80.00Orijinal Fiyat $8.00 - Orijinal Fiyat $80.00Orijinal Fiyat $8.00$6.00 - $60.00$6.00 - $60.00Mevcut fiyat $6.00| / -
17'' 24 Ayar Parlak Altın Göz Kolye, CZ Siyah Taşlı Göz Kolye, MLS462-2
Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00$7.50 - $75.00$7.50 - $75.00Mevcut fiyat $7.50| /Malzeme : Pirinç Kolye Uzunluğu : 17'' - 43cm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Taş Rengi: Siyah Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00 - Orijinal Fiyat $100.00Orijinal Fiyat $10.00$7.50 - $75.00$7.50 - $75.00Mevcut fiyat $7.50| / -
7x12mm 24 Ayar Parlak Altın Balık Boncukları, Kırmızı Emaye Balık Boncukları, MLS375-5
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7x12mm Delik İç Boyutu: 1,2mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Kırmızı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
7x12 mm 24 Ayar Parlak Altın Balık Tılsımları, Pembe Emaye Balık Boncukları, MLS375-2
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7x12mm Delik İç Boyutu: 1,2mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Açık Pembe Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
7x12mm 24 Ayar Parlak Altın Balık Boncukları, Beyaz Emaye Balık Boncukları, MLS375-1
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| /Malzeme : Pirinç Boyut : 7x12mm Delik İç Boyutu: 1,2mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Beyaz Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$1.50 - $15.00$1.50 - $15.00Mevcut fiyat $1.50| / -
17-18 mm 24 Ayar Parlak Altın Yüzükler, Beyaz Mine Nazarlık Yüzükleri, MLS192-2
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$7.00 - $70.00$7.00 - $70.00Mevcut fiyat $7.00| /Malzeme : Pirinç İç Ölçü : 17-18mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Beyaz İnci, Mavi Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $5.00 - Orijinal Fiyat $50.00Orijinal Fiyat $5.00$7.00 - $70.00$7.00 - $70.00Mevcut fiyat $7.00| / -
16x26mm 24 Ayar Parlak Altın Eldiven Tılsımı, Mine Noel Tılsımları, MLS428-3
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| /Malzeme : Pirinç Boyut : 16x26mm Renk : 24 ayar parlak altın kaplama Mine Rengi: İnci Beyazı, Kırmızı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| / -
12x21mm 24 ayar Parlak Altın Kardan Adam, Mine Kardan Adam Takıları, MLS428-2
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| /Malzeme : Pirinç Boyut : 12x21mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: İnci Beyazı Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.00 - Orijinal Fiyat $20.00Orijinal Fiyat $2.00$3.30 - $33.00$3.30 - $33.00Mevcut fiyat $3.30| / -
9x16mm 24 Ayar Parlak Altın Balık Boncukları, Mor Emaye Balık Boncukları, MLS194-6
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| /Malzeme : Pirinç Boyut : 9x16mm Delik İç Boyutu: 1,2mm Renk : 24 ayar Parlak Altın Kaplama Mine Rengi: Açık Mor Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50 - Orijinal Fiyat $25.00Orijinal Fiyat $2.50$2.00 - $20.00$2.00 - $20.00Mevcut fiyat $2.00| / -
24 Ayar Parlak Altın Top Boncuklu Bileklik, Sevimli Üst Üste Takılan Bileklikler, BLK7-10
Orijinal Fiyat $7.50 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $7.50 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $7.50$5.63 - $56.25$5.63 - $56.25Mevcut fiyat $5.63| /Malzeme : Pirinç Boyut: Elastik Miktar : İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $7.50 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $7.50 - Orijinal Fiyat $75.00Orijinal Fiyat $7.50$5.63 - $56.25$5.63 - $56.25Mevcut fiyat $5.63| / -
19,5 mm Rodyum Kaplama Madalyon, Gümüş Kabaşon Ayarları, KDR176
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /Malzeme : Pirinç Boyut : 19,5mm Renk : Gümüş/Rodyum Kaplama Miktar: İsteğe bağlı
Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00 - Orijinal Fiyat $30.00Orijinal Fiyat $3.00$2.25 - $22.50$2.25 - $22.50Mevcut fiyat $2.25| /